×

Error message

Torro Investment to spółka holdingowa skupiająca podmioty prowadzące działalność inwestycyjną typu private equity. Grupa Torro opiera swoją działalność w całości o środki własne pochodzące wyłącznie z Polski, co zapewnia pełną transparentność inwestowanemu kapitałowi. Obecnie Torro posiada w portfelu udziały kilkunastu przedsiębiorstw z różnych branż o łącznej kapitalizacji przekraczającej 100 mln PLN.

Pomagamy firmom

Wspieramy przedsiębiorców w wykorzystaniu swojego potencjału i dbamy o ich rozwój oraz bezpieczeństwo biznesu, dostarczając kapitał oraz oferując szerokie kontakty biznesowe.

Budujemy wartość

Jesteśmy odpowiedzialni za jakość i skuteczność naszej pracy, dlatego każdorazowo za cel stawiamy sobie długoterminowy wzrost wartości spółek portfelowych.

Gramy zespołowo

Jesteśmy solidnym i elastycznym partnerem biznesowym o wszechstronnej wiedzy o rynkach finansowych, która pozwala na przeprowadzenie dopasowanych do potrzeb transakcji.

Poszukujemy liderów

Wybieramy rozwijające się przedsiębiorstwa stawiające sobie ze cel osiągnięcie istotnej pozycji w branży w której działają lub mające innowacyjny charakter, stanowiący o silnej przewadze konkurencyjnej.

TORRO W LICZBACH

300
Kapitalizacja spółek w które zainwestowaliśmy Ponad 300 mln PLN
1000
Liczba przeanalizowanych projektów Ponad 1000
30
Zrealizowanych transakcji – Ponad 30
1
Wiadomość wystarczy by nawiązać z nami kontakt Tylko 1

Zespół

Tomasz Maślanka - Partner Zarządzający - Torro Investment

Tomasz Maślanka

PARTNER ZARZĄDZAJĄCY
Dowiedz się więcej
Przemysław Weremczuk - Partner - Torro Investment

Przemysław Weremczuk

Partner
Dowiedz się więcej